TESTEN MÜHENDİSLİK

Hakkımızda

TESTEN MÜHENDİSLİK

2008 yılından bugüne gelişen tecrübesi ve çözüm ortaklığı ilişkileri ile sektörün en iyilerinden olmayı hedefleyen yönetimimiz, 2021 yılı itibariyle ''TESTEN'' olarak faaliyetlerine başlamıştır. TESTEN mühendislik, İstanbul merkezli şirket olup Türkiye'nin tüm bölgelerine ve yurtdışına hizmet vermektedir.

TESTEN Mühendislik, modern altyapısı ve alanında uzman teknik ekibi ile medikal ve endüstriyel sektörlerde kalibrasyon, test, deney, validasyon ve muayene konularında sizlere çözüm ortağınız olmayı sunmaktadır.

TESTEN Mühendislik için müşteri memnuniyeti ön plandadır ve bu amaçla hizmetlerimizde kalite sistemimizden ödün verilmeden, zaman planlamaları ve ekonomik maliyetler öncelikli olarak göz önünde bulundurulur. Uluslararası standartlara göre hazırlanmış olan laboratuvar sistemlerimiz ve bunları uygulayan teknik ekibimiz ile TESTEN Mühendislik kalibrasyon, test, deney ve muayene konularında kendini güncelleyerek ve geliştirerek hizmet vermeye devam edecektir.

TESTEN Mühendislik, talepler doğrultusunda alanında uzman kadrosu ile, kalibrasyon, deney ve muayene konularında eğitim ve danışmanlık hizmetlerini de vermektedir.

Firmamız TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi sertifikalarına sahip olup, TS EN 17025 Kalite Yönetim Sistemine dahil olmak için de çalışmalara başlamıştır.

Bize Ulaşın